Regulamin zamieszczania ogłoszeń w serwisie naszeanonse.pl

(obowiązuje od dnia 01.10.2013r. - do tego dnia wszystkie ogłoszenia zamieszczane są bezpłatnie)

1. Na stronie można zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży dowolnych przedmiotów i zwierząt. Sprzedawane rzeczy muszą być legalnego pochodzenia i dopuszczone do obrotu. Do ogłoszenia można dodać zdjęcia (10 szt.), link do filmu (tylko z serwisu Youtube) oraz link do strony internetowej.

2. Osoba zamieszczająca ogłoszenie ponosi pełną odpowiedzialnośc za treść ogłoszenia.

3. Ogłoszenie zostanie aktywowane po uiszczeniu odpowiedniej opłaty (cennik ogłoszeń w załączniku).

4. W trakcie trwania ogłoszenia użytkownik może edytować jego treść, nie może tylko zmieniać rzeczy wystawionej na sprzedaż.

5. Właściciel zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny i zwrotu opłaty za ogłoszenie.

6. W przypadku spraw konfliktowych strony będą się starały rozwiązać je polubownie. Przy braku porozumienia sprawy będą kierowane do adekwatnych sądów.

Załącznik 1

Cennik ogłoszeń (ceny brutto z Vat):

1. Ogłoszenie na 2 tygodnie: 3 zł (5 ogłoszeń i więcej - 2,5 zł za 1 ogłoszenie)

2. Ogłoszenie na 4 tygodnie: 5 zł (5 ogłoszeń i więcej -  4 zł za 1 ogłoszenie)

3. Dla klientów zamieszczających ogłoszenia regularnie (sklepy, stacje hodowlane, itp.) cena zryczałtowana uzgadniana jest indywidualnie w zalezności od ilości i czasu trwania ogłoszeń.

Po uiszczeniu opłaty za ogłoszenie do każdego ogłoszenia jest wystawiany paragon lub faktura według życzenia klienta.

Jak zamieścic ogłoszenie?

Aby zamieścić ogłoszenie w pierwszej kolejności należy się zarejestrować. W tym celu należy kliknąć na zakładkę [REJESTRACJA] i wypełnić formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu formularza i zzakceptowaniu regulaminu pracownik serwisu skontaktuje się telefonicznie z osobą która się rejestruje i ustali z nim formę rozliczeń za zamieszczane ogłoszenia (usługi do dnia 01.10.2013r. bezpłatne). Następnie konto uzytkownika zostanie aktywowane. Juz od tego momentu możliwe jest samodzielne dodawanie ogłoszeń. Przed dodaniem ogłoszenia należy sobie przygotować opis wystawianego przedmiotu, zdjęcia, link do filmu w serwisie Youtube oraz wszelkie inne informacje, które chcemy dołączyć do wystawianego przedmiotu. Po wstawieniu tym danych ogłoszenie zostanie sprawdzone przez pracownika i zaaktywowane. W przypadku gdyby okazało się że podane informacje są niekompletne istnieje możliwość zmiany treści ogłoszenia po zalogowaniu się i kliknięciu klawisza [TWÓJ PROFIL]. Tam zanjdziemy nasze ogłoszenia i możemy dowolnie zmieniać ich treść.

 

.